Madonas pilsētas domes kārtējā sēdē, izskatot Madonas pilsētas iedzīvotāju interešu aizstāvības biedrības iesniegumu, deputāti atbalstīja ierosinājumu organizēt apmācības par automātisko siltummezglu darbību.
Domes izpilddirektoram Ārim Vilšķērstam sadarbībā ar Madonas pilsētas iedzīvotāju interešu aizstāvības biedrību jāorganizē ieinteresēto daudzdzīvokļu dzīvojamo māju vecāko vai to pilnvaroto personu apmācība par automātisko siltummezglu darbību ar SIA „Madonas siltums" inženiertehniskā personāla spēkiem. Tas jāizdara viena mēneša laikā pēc apmācībā ieinteresēto personu parakstīta saraksta saņemšanas pilsētas domē.
Par šo ieceri madonieši ir jau informēti. „Stara" 5. februāra numurā Jeuženija Adamoviča Madonas pilsētas iedzīvotāju interešu aizstāvības biedrības vārdā aicināja ieinteresētās personas pieteikties līdz 20. februārim, zvanot pa tālruni 64823607 vai 25974362.
Līdz vakardienai bija pieteikušies vairāk nekā 10 māju pārstāvji.
– Iedzīvotāju interese ir diezgan liela. Pagaidām ir pieteikušies pārstāvji no 13 mājām jeb 16 interesentu, neskaitot mūsu māju Gaujas ielā 28. No dažām mājām apmācībā vēlas piedalīties pat vairāki pārstāvji. Droši vien apmācību dalībnieku skaits būs lielāks, jo cilvēki turpina pieteikties, arī šorīt zvanīja un interesējās, vai tās būs bezmaksas apmācības un visi interesenti varēs piedalīties. Domes lēmumā par maksu nekas nav teikts, tātad nekāda maksa no apmācību dalībniekiem iekasēta netiks. Interesi izrāda ne tikai daudzdzīvokļu, bet arī privātmāju iedzīvotāji, kuri izmanto SIA „Madonas siltums" piedāvātos pakalpojumus, – vaicāta par madoniešu interesi, atzīmēja Jeuženija Adamoviča, vienlaikus piebilstot, ka daļa „Starā" publicēto informāciju par apmācību organizēšanu nemaz neesot lasījuši un neko par to nezinot.
Vairāk lasiet laikrakstā STARS. 12.02.2009.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA