OŠUPES pagastā februāris solās būt pasākumiem bagāts. – Jau šosestdien Degumnieku tautas nama pašdarbības kolektīvi – jauniešu deju kolektīvs, vokālais ansamblis "Harmonija" un senioru dāmu deju grupa "Orhidejas" – dosies uz Valentīndienas pasākumu Meirānos, lai kopīgiem spēkiem pārvarētu Mīlestības krīzi gan valstī, gan savā pagastā.
Savukārt 23. februārī Degumnieku skolas sporta zālē Ošupes pagasta padome organizē aktīvās atpūtas pēcpusdienu "Mēs jau sen to bijām pelnījuši", kur atraktīvi sacentīsies Ošupes pagasta padomes darbinieku, Degumnieku pamatskolas skolotāju un darbinieku, kā arī skolēnu vecāku komandas.
27. februārī Degumnieku tautas namā notiks atpūtas vakars tiem, kam pāri 30 – "Ar smaidu pa dzīvi". Koncertā piedalīsies senioru dāmu deju grupa "Orhidejas", Madonas kultūras nama senioru sieviešu vokālais ansamblis "Veldze", Varakļānu kultūras nama senioru sieviešu vokālais ansamblis "Sudrablāses" un Varakļānu dāmu deju grupa "Vēlziedes". Pasākuma otrajā daļā – atpūtas vakars pie galdiņiem, – stāsta tautas nama vadītāja Ilze Melngaile.
Autore: Ilze Purpļeviča