Piektdien, 13. februārī, pulksten 11 Madonas tirgotavā SIA "Madonas patērētāju biedrība" ražotne "Madonas maiznieks" rīko jaunāko maizes šķirņu degustāciju.
Starp tām ir franču maize, kviešu maize (bez sāls, izmantojot sausās siera sūkalas), kviešu maize "Madara", kuras ražošanā kā piedevu izmanto kartupeļu pārslas, "Ģimenes maize" – pelēkā veidņu maize, ko cep no 2. šķiras kviešu miltiem, baltmaize ar ķirbju sēklām.
Maizes ceptuves ražošanas daļas vadītāja Dana Melngaile piebilst, ka janvārī "Madonas maiznieka" veselīgās produkcijas degustācijas dienas jau notikušas Ērgļos, Lubānā, Cesvainē un Madonā, tomēr veselīgā maize bez sāls, ko piedāvā cilvēkiem ar paaugstinātu asinsspiedienu, tiem, kam noteiktas nieru slimības, cukura diabēts, jāpopularizē vēl un vēl. Daudzi varbūt vēl nezina, ka Madonā cep maizi no ekoloģiski audzēto graudu miltiem, ka var izvēlēties arī maizi bez sāls.
Autore: IVETA ŠMUGĀ
OĻĢERTA SKUJAS foto