Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Tautas slēpojumā “Ērgļi 2009”

Redakcija

Autors • 10.02.2009.

Tautas slēpojumā “Ērgļi 2009”
Burtu lielums

Svētdien noslēdzās pasākuma "Sportlat balva 2009" 2. posms – tautas slēpojums "Ērgļi 2009", pulcējot slēpotājus no Ērgļiem, to apkārtnes visā Latvijā.

Neraugoties uz sacensībām bagāto nedēļas nogali, Latvijas Jaunatnes ziemas olimpiādi Ērgļos, slēpojums "Ērgļi 2009" piesaistīja vairāk nekā 400 dalībnieku – gan skolēnus, gan ģimenes, gan individuālos sportistus un bijušos olimpiešus.

Trase bija sagatavota tā, lai ikviens piedzīvotu aizraujošu slēpojumu ar kāpumiem un nobraucieniem. Vīrieši slēpojumu veica 5 apļos katrā pa 3 km, kopumā 15 km distanci, savukārt sievietes slēpoja 9 km distanci – attiecīgi 3 apļus katrā pa 3 km. Jaunieši (V15, S15) un tautas klases dalībnieki slēpoja 6 km distanci – 2 apļus.
Ērgļu slēpojumā piedalījās arī bijušie olimpieši Jēkabs Nākums Raivis Zīmelis un Gundars Upenieks, kā arī pasaules čempions motokrosā blakusvāģu klasē Kaspars Stupelis.

Labākie tautas slēpojumā tika noteikti 14 vecuma grupās. Vīriešiem uzvarētāji tika noskaidroti astoņās vecuma grupās, savukārt dāmu konkurencē par uzvarētājas godu sacentās dalībnieces sešās grupās.

Kopvērtējumā vīriešiem uzvarēja madonietis Raivis Zīmelis (www.trek-team.lv), rezultāts 00:43:19,30 sekundes, 2. vietā – talsinieks Mareks Birkentāls (Talsu biatlona klubs – "Raimaks"), 3. vietā – cēsnieks Mārtiņš Daļeckis (Pūpoli), rezultāts 00:44:33,00.

Vairāk lasiet laikrakstā STARS. 10.02.2009.

Autore: AIJA PUZĀKA
Sportlat mārketinga
speciāliste

 AUTORES foto

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px