Trešdien, 18. februārī, pulksten 19 savas turnejas laikā tiešā ceļā no Viļņas Madonas kultūras namā koncertēs afro-beat-jazz grupa SAWADU.
Madonā grupas dalībnieki Herve Samb no Senegālas, Brice Wassy no Kamerūnas un Hubert Dupont no Francijas sniegs savu vienīgo koncertu Latvijā.
Preses relīzē par grupu teikti svaiguma pilni vārdi: „Laikmetīgās folkloras meklējumos trio kombinē frāzējumus no tradicionālā un mūsdienu priekšstatiem par džezu, iztausta negaidītas nokrāsas, žonglē ar ritmiskām kombinācijām, nemitīgi tās tramdot, stimulējot un ik brīdi atbildot katrai nākamajai."
Grupas spēks ir mūziķu pieredze un ilgstošā sadarbība, viņu radītā mūzikas pasaule allaž ir oriģināla, vienreizēja un aizraujoša.
Koncertu Madonā, turpinot aizsākto sadarbību, piedāvā Francijas kultūras centrs Rīgā un Madonas rajona padome. Ieejas maksa līdz ar to ir simboliska – Ls 2, koncerta dienā – Ls 3.
Autore: INESE ELSIŅA