DZELZAVAS pagasta padomes priekšsēdētājs Elmārs Vaskis ir nesaprašanā, kas notiek valstī, un nespēj iedomāties, kā tas viss beigsies.
– Ne tikai mūsu, bet arī citās pašvaldībās diemžēl iet ļoti grūti. Situācija, kas pašlaik ir izveidojusies, manuprāt, novedīs tikai pie tā, ka tiks slēgtas pašvaldības un visi dosies streikot, tāpat kā zemnieki un policisti. Īstas skaidrības nav arī par to, kas notiks, kad izveidosies novadi. Šopirmdien pašvaldībā notika novada apvienošanās projekta ziņojuma sabiedriskās apspriešanas sapulce. Tika runāts par perspektīvām un to, kas būs novadā. Ieradušies bija Andrejs Ceļapīters un Āris Vilšķērsts. Kopīgi apspriedām apvienošanās projektu. Tomēr nevienam vēl īsti nav skaidrs, kāda būs nākotne.
Diemžēl ekonomiskā situācija cilvēkus ir ievedusi depresijā. Pagastos nav darba vietu, līdz ar to palielinās bezdarba līmenis. Iedzīvotājiem pašlaik patiešām ir grūti. Šobrīd grūti arī prognozēt, kā norisināsies projektu apstiprināšana un to realizācija. Ja iecerētais izdosies, tad pie diviem projektiem darbs sāksies šopavasar, kad būs nokusis sniegs, bet par pārējiem projektiem pašlaik baidos runāt, – uzsver Elmārs Vaskis.
Autore: AGRITA NUSBAUMA