Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Notiks apmācības par siltummezgliem

Redakcija

Autors • 05.02.2009.

Burtu lielums

"Starā" jau bija informēts, 29. janvārī Madonas pilsētas domes sēdē tika izskatīts arī Madonas pilsētas iedzīvotāju interešu aizstāvības biedrības decembra iesniegums par dažiem iedzīvotājiem būtiskiem jautājumiem šinī ekonomiski smagajā laikā,

Dažam varbūt katrs ietaupīts santīms ir no svara, – kā a/s "Madonas ūdens" tarifos iekļautā trīs padomes locekļu apmaksa, kā precedents republikā – jau trešais pensiju līmenis un apdrošināšana visam uzņēmuma kolektīvam, kā algoti kapitāldaļu turētāji SIA "Madonas siltums" un SIA "Madonas namsaimnieks" u. c. jautājumi.Beidzot arī valdība sākusi apjaust savas nenormālās izšķērdības, kā rezultātā valsts novesta līdz bankrotam, un mazliet ierobežo padomes, bet pārtrauc algot kapitāldaļu turētājus. Cerams, ka drīz likvidēs arī algotās padomes.

Mūsu priekšlikums par a/s "Madonas ūdens" pārdēvēšanu par SIA (padomes atkristu automātiski, kā arī šis uzņēmums nemaz neatbilst akciju sabiedrības statusam, jo visas kapitāldaļas ir Madonas pilsētas domes īpašums) paliks mūsu biedrības redzeslokā, jo pašreiz uzņēmums izmanto struktūrfondus un statusu nevar mainīt. Bet trešā līmeņa pensiju gribētājiem dome noteica šos izdevumus attiecināt uz pārējo ieņēmumu rēķina. Kā a/s "Madonas ūdens" to veiks, biedrība, protams, sekos, jo atsevišķa analītiskā uzskaite ūdenim un atsevišķa kanalizācijai pie tarifu aprēķiniem nebija atrodama, kaut gan tarifi ir dažādi.
Pilsētā vienotais avārijas dienests, šķiet, ir utopisks sapnis, jo šis jautājums pat netika skatīts. Paliksim pie SIA "Madonas namsaimnieks" monopola – dežūrbrigādes ar astronomiskiem izcenojumiem un brigādes darbinieku "labvēlības", pie kā un kad ierasties.

Aicinām pieteikties

Viens "stariņš" ir uzspīdējis. Pēc četru gadu lūgumiem šoreiz domes līmenī nolēma uzdot SIA "Madonas siltums", sadarbojoties ar mūsu biedrību, veikt apmācības par māju siltummezglu darbības elementāro zināšanu ieguvi.
Lūgums daudzdzīvokļu māju vecākajiem vai jebkurai ieinteresētajai (pilnvarotai) personai, kas vēlas apgūt siltummezglu darbību, pieteikties līdz 20. februārim pie J. Adamovičas, zvanot pa tālruni 64823607 vai 25974362.
Ja vēlaties, lai paši elementāri varētu iespaidot savus siltuma maksājumus, lūdzu, piesakieties, jo, ja paši neko negribat savā labā darīt, valsts vai kāds cits to nedarīs.

Madonas pilsētas iedzīvotāju interešu aizstāvības biedrības valdes vārdā –
JEUŽENIJA ADAMOVIČA

 

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px