DZELZAVAS pansionāta vadītāja Iveta Apenīte uzsver, ka šobrīd pansionātiem ir grūts laiks, tomēr ir jāturas un jācīnās, lai pansionātu nevajadzētu slēgt.
– Mums jau ilgāku laiku ir ieplānots projekts, tagad tikai jāgaida tā apstiprinājums. Tas ir Eiropas projekts, bet viss ir atkarīgs no valdības, jo Eiropa dod 85% finansējuma, 15% ir pašvaldības ziņā. Jācer, ka viss izdosies un varēsim pansionātā īstenot mūsu ieceres, – stāsta Iveta Apenīte.
Autore:AGRITA NUSBAUMA