Aizvadītajā svētdienā Madonas mūzikas skolas Laimas zālē bijām liecinieki brīnišķīgiem priekšnesumiem, kas visus vienoja, ļāva citam citu izprast, atbalstīt un mīlēt.
Tieši dziesma bija tā, kas palīdzēja atjaunot ceļu pie savas tautas, atraisīt dvēseles stīgas un emociju viļņus. Plecu pie pleca vīri cienījamā sirmumā, sievas apņēmīgā diženumā, jaunieši azartiskā degsmē un balsu dzidrumā klausītājiem deva iespēju atrast aizbērtos dvēseles avotus un pieslēgties tautas garīgajam spēkam.
– Dziesma visos laikos mūsu tautai palīdzējusi izdzīvot un pastāvēt, – atzina rajona padomes priekšsēdētāja vietniece Modra Vilkauša. – Tāpēc paldies visām pašvaldībām, kas atbalsta savus pašdarbniekus, paldies pedagogiem un dalībniekiem, ka velta savu brīvo laiku, lai ar skanīgām balsīm iepriecinātu klausītājus.
Rajona padomes kultūras darba organizatore Inga Arāja uzsvēra, ka šogad skatei pieteicies 21 vokālais ansamblis. – Kaut skates ir tradicionālas, ir arī kāds jauninājums, – piebilda Inga Arāja. – Kolektīviem ir iespēja piedalīties vienā no trim grupām, un pozitīvā nianse ir arī tā, ka žūrija savā pamatsastāvā mūsu rajonā darbojas trešo reizi.
Vairāk lasiet laikrakstā STARS. 29.01.2009.
Autore: INESE ELSIŅA
agra veckalniņa foto