Sestdien, 31. janvārī, pulksten 12 Madonā, Poruka ielā 2 (2. stāva zālē), Grāmatu draugu biedrības priekšsēdētāja Beāte Ozoliņa interesentus aicina uz Balto stundu.
Tā kā apgāda „Zvaigzne ABC" sērijā „Lasītprieks" iznākusi rakstnieces Ilzes Indrānes grāmata „Baltā stunda", kur apkopoti stāsti bērniem, Beāte Ozoliņa uz tikšanos ar rakstnieci, pirmkārt, aicina bērnus.
Grāmata bērniem un vecākiem
– Ļoti, ļoti noderīga grāmata ir arī vecākiem, ir teksti vecmāmiņām par līdzjūtību, bārabērniem un suņiem, – vēstulē Beātei Ozoliņai pauž Ilze Indrāne, piebilstot, ka visi stāsti ir par mīlestību un grāmatas atvēršanas un šķirstīšanas brīdī Madonā varētu piedalīties ne tikai bērni un vecāki, bet arī viņu draugi – suņuki un kaķi.
Izrādē sunītis būs!
Rakstnieces teiktais par mīļdzīvnieku klātbūtni Baltās stundas sarīkojumā nedaudz gan jāuztver tēla līmenī, bet interesanti, ka sociālā darbiniece Lazdonā Ārija Ikauniece un Madonas NVO atbalsta centra vadītāja Raita Sondore rosinājušas Madonas skolēnus iestudēt kādu no grāmatas „Baltā stunda" stāstiem, un rezultātā sestdien redzēsim viencēlienu, kas tapis pēc Ilzes Indrānes stāsta „Mīlestībā dzīva". Iestudējumā kopā ar bērniem līdzdarbosies dzīvelīga suņu aktrise – taksīte Brenda. Savukārt Praulienas pamatskolas 7. klases skolēni režisores Vijas Miškas vadībā iestudējuši uzvedumu, kas veidots pēc Ilzes Indrānes stāsta „Linu zieds".
Vairāk lasiet laikrakstā STARS. 29.01.2009.
Autore: INESE ELSIŅA