Pēc pāris mēnešiem sāksies jaunā kalnu riteņbraukšanas sezona, kam jau tagad gatavojas "Mežmalas MTB" komanda. Pagājušā gada sezona mums noslēdzās ar labiem rezultātiem un panākumiem.
Ineta Kravale kopvērtējumā kļuva par Latvijas labāko riteņbraucēju S-45 grupā. Māris Kalve ieguva godalgoto 2. vietu V-60 grupā.
Komandai ir izveidojušās 2 līderu grupas: Mārtiņš Sārs un Juris Sniķis – sporta klasē, Aigars Zīmelis, Harijs Nikolajevs, Edgars Bernāns, Zintis Bikše, Kalvis Krastiņš – tautas klasē. Kopvērtējumā sporta klases komanda ierindojās 19. vietā 25 komandu konkurencē, bet tautas klasē mums veicās labāk, jo 1. sastāvs ierindojās augstajā 12. vietā un 2. sastāvs – 32. vietā 77 komandu konkurencē.
Komandā jau ir 30 biedru, bet aicinu pievienoties arī jaunus interesentus, kam patīk velosports. Pirmo gadu dalībnieks startē ar savu velosipēdu un inventāru, bet, ja gada garumā būs uzrādīti labi rezultāti, ir iespēja iekļūt 1. vai 2. sastāvā.
Šogad ceram sasniegt jau krietni labākus rezultātus. Pavasarī (martā-aprīlī) komanda plāno rīkot 3 atlases sacensības, pēc kuru rezultātiem tiks komplektēts sastāvs 2009. gada sacensībām.
Komandas labākajiem sportistiem, ņemot vērā 2008. gada sacensību rezultātus, tiks nopirkti velotrenažieri un pulsametri, lai šajā sezonā varētu pilnveidot savas fiziskās spējas. Šogad komanda 2 sastāvos startēs arī "Sportlat" seriālā, kur būs nepieciešamas prasmes riteņbraukšanā, skriešanā, slēpošanā, orientēšanās un triatlonā.
Nobeigumā gribu pateikt lielu paldies mūsu ģenerālsponsoram – pilnsabiedrībai "A. A. & Būvkompānijas" un personīgi Arvīdam Apfelbaumam, kā arī pārējiem sponsoriem: SIA "Santexo", SIA "Jēkabpils būve", SIA "Ceturtais stils", SIA "AB Konsole", SIA "MB Akva", SIA "Madonas būve" un, protams, visiem mūsu atbalstītājiem.
Autors: JURIS BOROVIKOVS
komandas kapteinis
Foto no personiskā arhīva