DZELZAVAS pamatskola ir uzrakstījusi un nosūtījusi pieteikumu Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) projektam "Infrastruktūra un pakalpojumi" apakšaktivitātē "Izglītības iestāžu informatizācija".
Dzelzavas pamatskolas direktore Indra Zukure pastāsta: – Šis projekts tika izsludināts valsts mērogā, un visām skolām tas ir vienots. Mūsu skola projektu jau ir uzrakstījusi un nosūtījusi. Jāgaida, kad tas tiks apstiprināts. Tā kā materiālā bāze ir novecojusi, to ir nepieciešams atjaunot un papildināt. Ja projektu apstiprinās, skola iegūs vienpadsmit jaunu datoru, interaktīvo tāfeli un divus portatīvos datorus. Katrai skolai šis skaits atšķiras, jo arī bāze nav vienāda. Tas tiek apmaksāts no Eiropas līdzekļiem, un pašvaldībai savs līdzfinansējums nav jāiegulda.
Autore: AGRITA NUSBAUMA