Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Florbolistiem ieilgst zaudējumu sērija

Redakcija

Autors • 24.01.2009.

Florbolistiem ieilgst zaudējumu sērija
Burtu lielums

Latvijas čempionāts florbolā šobrīd ir jau pāri pusei, un ar mainīgām sekmēm tajā startē arī Madonas florbola komanda. Pēc pirmajā aplī aizvadītajām 11 spēlēm madonieši ar 7 uzvarām un 3 zaudējumiem 11 komandu konkurencē ieņēma 3. vietu. Uzsākot jauno gadu, pēc 3 zaudējumiem šo vietu jau nākas dalīt ar tuvākajiem konkurentiem – Siguldas komandu „Latgranula".

Tiesa, te būtu vietā piebilst, ka Madonas florbolisti jau ir aizvadījuši abas spēles pret 1. līgas līdervienībām – FK „Rīga" un „Ulbroka", bet konkurentiem ar šīm komandām vēl tikai būs jātiekas. Zaudējumi līderiem, kaut arī neplānoti, ir mazāk sāpīgi, nekā piekāpšanās kopvērtējuma tabulā zemāk esošajām komandām, un no tā madoniešiem tagad būs jācenšas izvairīties. Jāpiebilst, ka spēles ar līderiem atklāja Madonas florbolistu stiprās un vājās vietas. Ar FK „Rīga", kam šosezon zaudējuma rūgtumu līdz šim nācies piedzīvot vien reizi, madonieši savā laukumā aizvadīja ļoti saturīgu un skatītājiem noteikti interesantu spēli, kurā tikai ar vienu vārtu starpību piekāpās vien mača galotnē. Viesojoties Ulbrokā, problēmu jau bija krietni vairāk. Abas spēles lieku reizi pierādīja, ka madoniešiem spēle labāk vedas uz „mazā" (Madonas pilsētas 1. vidusskolas sporta zāle), nevis standarta izmēra laukuma. Pirmajā tikšanās reizē Madonas florbolisti bez ierunām rīdzinieku mājas zālē kapitulēja ar rezultātu 10 : 3, bet Madonā abu komandu savstarpējā spēle noslēdzās ar rezultātu 9 : 8. Līdzīgi ir arī Ulbrokas gadījumā. Savstarpējā spēlē toreiz vēl Kalsnavas pamatskolas sporta zālē rezultāts bija 5 : 6 Ulbrokas labā, un var droši teikt, ka madonieši uzvaru nemācēja paņemt. Jau pēc pavisam cita scenārija spēle pirms nepilnām divām nedēļām norisinājās Ulbrokā. Gandrīz divus periodus madoniešiem vēl izdevās radīt nopietnu pretestību, tomēr nogurums un pašu paviršības 2. perioda sākumā un 3. periodā izšķīra spēles likteni – 9 : 4. Jāpiebilst, ka uz abu spēļu gaitu negatīvi atsaucās arī tas, ka abās pirmajās maiņās katrā spēlē iztrūka pa cilvēkam, kā rezultātā abas maiņas, kas sezonas gaitā jau bija labi iespēlējušās, nācās nedaudz mainīt.

Zaudējumu, tiesa, vien pēcspēles soda metienos, madonieši piedzīvoja arī pagājušajā nedēļā Irlavā, spēlējot pret vietējo komandu „Telms/Energokomplekss". Tas irlaviešiem ļāva pacelties uz piekto vietu, atpaliekot tikai par diviem punktiem no mūsu komandas. Jāatzīst, ka Irlavā, zāles seguma īpatnību dēļ viegli neklājās arī līderiem, tāpēc zaudējumu, izcīnot vienu punktu, par lielu traģēdiju uzskatīt nevar. Vēl jo vairāk tādēļ, ka komanda spēles gaitā parādīja raksturu, 3. periodā no sev nelabvēlīgā rezultāta 7 : 4 panākot jau labvēlīgo 7 : 8, ko gan noturēt neizdevās.

Vairāk lasiet laikrakstā STARS. 24.01.2009.

Autors: EGILS KAZAKEVIČS

EVITAS GAVRILOVAS foto


Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px