Lai cilvēks justos labi un skaisti, svarīgi ir izkopt arī savu iekšējo pasauli. Līga Liepiņa, skaistumkopšanas salona "Feja" kosmētiķe, jau mācoties skolā, zināja, ar ko būs saistīta viņas profesija.
– Ne mirkli neesmu šaubījusies par sava darba nozīmīgumu. Vienmēr esmu domājusi, ka fiziska skaistumkopšana ir arī garīgs baudījums. Jo ko gan nozīmē vārds "skaistumkopšana"? Es nekopju tikai ādu. Atnākot uz procedūrām, klienti vēlas atpūsties, izjust mieru, harmoniju un labsajūtu, saņemt masāžu, jo ar to gūst ko vairāk nekā tikai ārējā izskata uzlabošanos. Tā kā mācos Enioloģijas, holistikas un dziedniecības akadēmijā, piedāvāju gūt iekšējās pasaules sakārtošanu caur meditāciju, kas izstarojas uz ārējo skaistumu. Uzskatu, ka viens no svarīgākajiem nosacījumiem, lai labi izskatītos, ir pozitīvā domāšana, jo tā ir instruments, kuru pareizi izmantojot un pārvaldot cilvēks var laimīgāk dzīvot. Šajā laikā, īpaši ziemā, ikvienam iesaku izbaudīt siltas šokolādes procedūras gan sejas, gan ķermeņa ādas palutināšanai. Šokolāde izstrādā laimes hormonu un cilvēkam liks pasmaidīt, bet aromterapijas procedūras liks justies īpašam. Tāpēc domāju, ka sevi ir nepieciešams palutināt un iepriecināt, – uzskata kosmētiķe Līga.
Vairāk lasiet laikrakstā STARS. 24.01.2009.
Autore: AGRITA NUSBAUMA
AGRA VECKALNIŅA foto