Aizvadītajā trešdienā, 21. janvārī, Madonas muzeja izstāžu zālēs notika kārtējā tikšanās pasākumu cikla „Dzīves un mākslas krāsās" ietvaros.
Pasākuma dalībniekus iepriecināja Veltas Brokas fotoizstāde: iemūžinātie vasaras un ziemas mirkļi, mazmeitiņas, dārzs… – Kā teica fotogrāfs Laimonis Kļaviņš – nekā lieka! – komentē sarīkojuma organizatore Zina Apsīte.
Pasākuma turpinājumā notika neklātienes ceļojums uz Austrāliju ar Veltas Brokas komentāriem par ciemošanos tālajā kontinentā.
Daudziem labā atmiņā bija arī iepriekšējā tikšanās, jo pagājušais gads ciklā „Dzīves un mākslas krāsās" noslēdzās ar jauku pilsētas bērnudārza „Kastanītis" audzēkņu sveicienu Madonas senioriem, pasākumu cikla ilggadējiem apmeklētājiem.
Autore: INESE ELSIŅA