19. janvārī „Fazer maiznīcas" un Madonas pilsētas dome parakstīja līgumu par abpusēju sadarbību, organizējot akciju ar mērķi iegūt līdzekļus pilsētas labiekārtošanas projektam. Iegādājoties „Druvas" vai „Fazer" maizes kukulīti jebkurā Madonas veikalā četrus mēnešus – no 19. janvāra līdz 19. maijam, 1 santīms tiks ziedots soliņu izgatavošanai un uzstādīšanai Madonas pilsētā.
Stāsta SIA „Fazer maiznīcas" tirdzniecības direktors Dinārs Ozols: – Sadarbība ar Madonas pilsētas domi pēc „Fazer maiznīcu" darbinieku komandas saliedēšanas pasākuma Madonas rajonā sākās pagājušā gada rudenī. Mūsu darbinieku uzdevums, runājot ar madoniešiem, bija noskaidrot, kas pilsētai būtu vajadzīgs visvairāk. „Fazer maiznīcām" jau ir pieredze tāda veida projektu īstenošanā, tāpēc priecājamies par Madonas pilsētas domes atbalstu un ieinteresētību kopīga pasākuma uzsākšanā. Vēl gribētu piebilst, ka jau minētā komandas saliedēšanas pasākuma ietvaros esam uzsākuši sadarbību arī ar Cesvaines internātpamatskolu, uzdāvinot bērniem sporta inventāru, un Lubānas pensionāru biedrību „Cerība". Manuprāt, pašreiz ir svarīgi domāt pozitīvi un nebūt vienaldzīgiem. Kopā mēs varam paveikt vairāk, tāpēc es gribētu aicināt ikvienu Madonas iedzīvotāju būt aktīvam un atbalstīt savas pilsētas vides labiekārtošanu.
Vairāk lasiet laikrakstā STARS. 22.01.2009.
Autore: BAIBA MIGLONE