Gada nogalē Madonas pilsētas dome izsludināja kārtējo akciju „Dāvā domei domu!". Paldies visiem, kas ir iesūtījuši savus ierosinājumus, un gaidām vēl!
Līdz šim esam saņēmuši ap 20 aptaujas anketu ar vairāk nekā 30 priekšlikumiem, kas pārsvarā ir praktiski ierosinājumi. Jaunlazdonas iedzīvotāji norāda uz bērnu rotaļu laukumu trūkumu vai to nolietojumu Priežu un Ērgļu ielā. Interesants priekšlikums ir pārvietot mazo „Maximas" veikalu uz Jaunlazdonas kvartālu, jo iedzīvotāji sāpīgi izjūt to, ka apkārtnē diemžēl vairs nedarbojas neviens veikals. Visas Augu ielas garumā madonieši ar nepacietību gaida nobruģētu ietvi, kā arī ierosina pagarināt apgaismojuma līniju līdz autobusa pieturai iepretī Jaunlazdonas veikalam. Savukārt Raiņa ielas māju iedzīvotāji aicina norobežot dīķa slūžas un uzstādīt pieturēšanās balstus celiņiem gar šo dīķi. Kā problēmu madonieši norāda ūdens peļķes pie Raiņa ielas 19a un 19b mājām, kas apgrūtina pārvietošanos. Šī kvartāla iedzīvotāji ievērojuši arī traucējošu nekārtību veikala „Ezis" priekšā.
Īpašs paldies par iesūtītajiem priekšlikumiem jāsaka madonietim Ārijam Sekstem, kas arvien atsaucas pašvaldības aicinājumam. Šoreiz Ā. Sekste aicina pilnveidot Augu, Strauta un M. Riekstas ielas krustojumu, sakopjot saliņu, uz kuras aug vītols, kas apdraud satiksmes drošību. Asfaltējot ielu, madonietis ierosina rekonstruēt saliņu, nomainot apmales un izveidojot sakoptu vietu. Iesūtītajā vēstulē norādīts arī uz nepieciešamību sakārtot kāpnes, kas ved uz brāļu kapiem.
Prieks, ka madonieši atsaucas un norāda uz lietām, kas traucē ikdienas gaitas, kas nepatīkamas pilsētas kopskatam, rada neērtības. Visas aptaujas anketas tiek iesniegtas domes priekšsēdētājam, kas tās norīko attiecīgās nozares speciālistiem veicamo darbu ievērtēšanai.
Autore: DZINTRA STRADIŅA
Madonas pilsētas domes
sabiedrisko attiecību speciāliste