STIRNIENES pamatskolā vakar risinājās Oskara Kalpaka gadam veltīts pasākums. Pamatskolas matemātikas skolotāja Iveta Pauniņa stāsta:
– Pasākums sākās ar viktorīnu, kurā bērni atbildēja uz sagatavotajiem jautājumiem. Tajā piedalījās 5.-9. klašu skolēni, bet ar interesi klausījās arī sākumskolas skolēni. Bērni bija sagatavojuši arī dziesmas, bet pēc tam gan skolēni, gan skolotāji devās celt cietokšņus un rīkoja sniega kaujas.
Autore: AGRITA NUSBAUMA