Jau vairākus gadus Madonas pilsētas sociālais dienests pirms Ziemassvētkiem rīko labdarības akciju „Palīdzi sasildīt sirdi", kuras laikā adītājas tiek aicinātas adīt mazas un lielas zeķes, kā arī cimdus.
2008. gada nogalē tika noadīts un ziedots vairāk nekā 80 zeķu un cimdu pāru, ko izdalījām nevalstiskajām organizācijām.
Par ieguldīto brīvprātīgo darbu labdarības akcijas īstenošanā sociālais dienests izsaka pateicību Lazdonas rokdarbu pulciņam un tā vadītājai Vandai Podiņai, Lijai Morozai, Inārai Dzenei, Marutai Rubenei, Sandrai Ūdrei, Marijai Ūdrei, Inai Verbičai, Marijai Dolcei, Rasmai Vīksnai, Ņinai Šumilo, Baibai Stafeckai, Vijai Jēgerei, Zitai Naglei, Alīdai Sirevičai, Aldrai Jagmanei, Nadīnai Rikveilei, Inārai Aizelksnei. Paldies tām čaklajām adītājām, kuru vārdi šeit nav minēti.
Ir sācies jauns, cerību pilns gads. Kāds tas būs, visbiežāk atkarīgs no mums pašiem. Tiksimies atkal 2009. gada nogalē, lai ar saviem darinājumiem sasildītu kādu mīlestības alkstošu sirdi.
Autore: INESE SALENIECE
Madonas pilsētas sociālā dienesta
sociālā darbiniece
OĻĢERTA SKUJAS foto