No 9. līdz 11. janvārim Cēsīs norisinājās jau tradicionālais 12. starptautiskais jauniešu komandu basketbola turnīrs.
Madonas BJSS piedalījās divās vecuma grupās ar trim komandām.
Pavisam sešās vecuma grupās trijās dienās spēles norisinājās četrās sporta zālēs, un turnīrā piedalījās 54 komandas no Latvijas, Igaunijas, Lietuvas un Krievijas.
1995. g. dz. jauniešu komanda izcīnīja vienu uzvaru pret komandu "Lobnya" (Maskava) ar rezultātu 48 : 42, bet vērtīgu pieredzi ieguva spēlēs ar Cēsu, Dobeles, Liepājas basketbola skolas un "VEF/Ķekava" komandām. Par vērtīgāko spēlētāju mūsu komandā tika atzīts Valters Kārkliņš.
1997. g. dz. zēnu komandai pat izdevās uzvarēt gadu vecākos konkurentus – SK "ALTIUS Tallina" – ar rezultātu 43 : 33, bet citās spēlēs tika nospēlēts godam pret Cēsu, Ogres, Sanktpēterburgas komandām. Šajā komandā vislabāk turnīru aizvadīja Zigmārs Raimo.
1996. g. dz. zēniem turnīrs bija visveiksmīgākais, jo tika izcīnītas 4 uzvaras, bet piedzīvots 1 zaudējums, taču ar to nepietika, lai kāptu uz godalgoto komandu pjedestāla. Madonieši pieveica "VEF/Ķekava" (35 : 31), Ogres (40 : 29), MBJSS 2 (38 : 25), SK "ALTIUS Tallina" (42 : 29) komandu, bet zaudēja SK "Saku Fortuna" (Igaunija) – 28 : 49. Šajā komandā par vērtīgāko spēlētāju tika atzīts Kristaps Bitelis.
Paldies Madonas pilsētas domei, Madonas BJSS, audzēkņiem un viņu vecākiem. Uz tikšanos 5. minispēļu sabraukumā 1998. g. dz., 1997. g. dz., 1996. g. dz. komandām 17. un 18. janvārī Madonas pilsētas 1. vidusskolā! Kā vienmēr gaidīti ir arī līdzjutēji, jo uzmundrinājums dažreiz palīdz izšķirt spēles iznākumu.
Autors: AGNIS BEĶERIS
treneris
AUTORA foto