Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Mētrienā liela atsaucība

Redakcija

Autors • 13.01.2009.

Burtu lielums

Turpinās SIA „Madonas namsaimnieks" sadarbībā ar AS „Latvijas Zaļais elektrons" rīkotā akcija, kuras laikā ir iespējams atbrīvoties no nolietotām elektroprecēm un elektroniskajām iekārtām.

Pagājušajā nedēļā SIA „Madonas namsaimnieks" elektrisko un elektronisko iekārtu atkritumu savākšanas autotransports ieradās Mētrienā un Ļaudonā. Patīkami, ka apstiprinājās iepriekš izteiktā prognoze par gaidāmo iedzīvotāju atsaucību Mētrienas pašvaldībā, kur ļoti aktīvi iedzīvotāju informēšanā iesaistījās pagasta pensionāru padome Eleonoras Rimšas vadībā.

– Iedzīvotāji Mētrienā šoreiz patiešām nodeva ļoti daudz nolietoto elektropreču, ar tām piepildot gandrīz visu piekabi. Pārsvarā tika nodoti ledusskapji un televizori. Savukārt Ļaudonā tika nodots mazāk, bet liela daļa ļaudoniešu no vecām elektroprecēm atbrīvojās jau iepriekšējā gadā, kad līdzīgu akciju rīkoja Latvijas Zaļais punkts. Sadzīves elektronisko tehniku tagad nemaz tik daudz nepērk, un tā arī kalpo ilgāk, līdz ar to neveidojas jauni nolietoto elektropreču krājumi, – akcijas norisi raksturo SIA „Madonas namsaimnieks" valdes loceklis Guntars Dzenis.

Rīt, 14. janvārī, iespēja nodot nolietotās elektropreces un elektroniskās iekārtas būs Lazdonas un Praulienas pagasta iedzīvotājiem, bet nākamajās nedēļās (plašāka informācija par ierašanās laikiem publicēta laikraksta „Stars" 8. janvāra numurā) – arī citu pašvaldību iedzīvotājiem. Akcija noslēgsies 30. janvārī.

Autore:ŽEŅA KOZLOVA


Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px