SARKAŅU pamatskolas skolēni ar entuziasmu ir uzsākuši jauno mācību gadu un ar prieku izbauda visu, ko sniedz daba. Pamatskolas direktore Baiba Pētersone stāsta:
– Pašlaik bērni cītīgi mācās un apgūst jauno vielu, bet domājam iesaistīties arī konkursos un projektos. Skolēnu namiņš rīko konkursus par Tautas fronti un Oskaru Kalpaku. Mēģināsim tajos piedalīties. Visi, īpaši skolēni, priecājamies, ka ir ziema. Gan sporta stundās, gan pēc tam bērni aktīvi slēpo un izbauda ziemas priekus.
Autore: AGRITA NUSBAUMA