Sācies jauns gads, bet prātā vēl atmiņas par sirsnīgajiem brīžiem, kad svētku noskaņās tikās mazi cilvēki ar īpašām vajadzībām un viņu lielie, gādīgie palīgi.
Otrajos Ziemassvētkos – 26. decembrī – kopā sanāca bērnu invalīdu deju grupas „Mazais cilvēciņš" dalībnieki, vecāki un draugi. Savā sajūsmā par biedrības „Mēs saviem bērniem" rīkoto pasākumu padalījās mazā dejotāja mamma Māra Pastare-Grudule. Viņa pastāstīja, ka Ziemassvētku svinēšana uz vietas Madonā tika rīkota pirmo reizi un droši vien ne pēdējo, jo pasākums izvērties patiesas sirsnības un mīlestības pilns. Citus gadus „Mazais cilvēciņš", kas pulcē bērnus ar īpašām vajadzībām no visa rajona, sniedza priekšnesumus dažādās svētku aktivitātēs, šogad viņi paši varēja iejusties skatītāju un klausītāju lomā. Bērni varēja dziedāt līdzi vokālās grupas „Smaidiņš" skandētajām dziesmām un noskatīties Madonas bērnu un jauniešu centra audzēkņu sagatavoto teātra izrādi. Skolēnu uzstāšanās bija fantastiska. Īpašas uzslavas esot pelnījuši puiši, kas sanākušos aizrāva ar profesionālu iluzionistu cienīgiem trikiem. Protams, neiztika arī bez dzejolīšu skaitīšanas un kārumu tūtas ar pārsteigumiem, par ko jāpateicas sadarbībai ar Invalīdu atbalsta centru un SIA "Vidzeme A".
Vairāk lasiet laikrakstā STARS. 10.01.2009.
Autore: INDRA VEIPA
Foto no pasākuma arhīva