KALSNAVAS pamatskolas skolēni aktīvi piedalās pasākumos un konkursos, kas tiek organizēti gan skolas, gan valsts mērogā. Linda Ūdre, direktores vietniece audzināšanas darbā, pastāstīja:
– Pašlaik 7. klases skolēni piedalās Ceļu satiksmes drošības direkcijas rīkotajā konkursā „Gribu būt mobils". Tā mērķis ir paaugstināt skolēnu zināšanu līmeni par satiksmes drošības jautājumiem un veicināt drošai satiksmei nepieciešamo iemaņu veidošanos ikdienas situācijām uz ceļa. Neklātienes kārtas ir noslēgušās, bet no 12. janvāra līdz 20. martam notiks pusfināls un fināls. Jācer, ka Kalsnavas pamatskolas skolēni gūs panākumus šajā konkursā. Tāpat kā citas Latvijas skolas, arī mēs esam iesaistījušies makulatūras vākšanas akcijā. Tagad gaidām, kad savāktais papīrs tiks aizgādāts uz Līgatnes papīrfabriku. Izvēlējāmies makulatūru nodot tur, jo viņi par katru tonnu pretī dod četrpadsmit kilogramu balta papīra. Kā zināms, skolā tas ir ļoti nepieciešams. Aptuveni lēšot, liekas, ka savāktas ir 3 līdz 4 tonnas. Aicināti piedalīties ir arī pagasta iedzīvotāji. Priecājos, ka viņi atbalsta skolēnus un palīdz vākt makulatūru.
Autore: AGRITA NUSBAUMA