Ir izskanējuši gada baltākie svētki – Ziemassvētki. Taču vairāki pasākumi tika rīkoti jau pirms tiem. Madonas pansionātā 22. decembrī notika Madonas rajona jauniešu organizēts koncerts, kā arī tika pasniegtas dāvaniņas.
Pansionāta direktore Rasma Ozoliņa pastāstīja, ka svētku rīts atausis ļoti gaišs un ilgots, jo pansionāta iemītnieki ar nepacietību gaidījuši jauniešus, kas sniegs koncertu un ceps piparkūkas.
Savukārt skolēni, kas organizēja šo pasākumu, ir izveidojuši Madonas rajona jauniešu domi, lai arī turpmāk varētu aktīvi rīkot dažādas aktivitātes.
– Dome ir izveidota pavisam nesen. Šis ir pirmais pasākums, ko mēs rīkojam. Šādi vēlamies parādīt, ka arī bez finansiāla atbalsta ir iespējams sarīkot dažādas aktivitātes. Manuprāt, tieši jaunieši var izdarīt ļoti daudz, – atklāja jauniešu domes dalībniece Kristiāna Štāla.
Jautāta par pasākumu, kas notika Madonas pansionātā, Kristiāna pastāstīja: – Ziemassvētki ir labestības un mīlestības laiks. Katram gribas izdarīt kādu labu darbu. Madonas rajona jauniešu domē spriedām, kādu labdarības akciju varētu noorganizēt mēs, jo visapkārt tiek darītas labas lietas. Nolēmām doties uz pansionātu un iepriecināt tā iemītniekus. Sabīne un es jau laikus ķērāmies pie pasākuma organizēšanas.
Pašlaik Madonas rajona jauniešu domē aktīvi darbojas pilsētas skolas, bet par to interesi ir izrādījuši arī jaunieši no citām rajona izglītības iestādēm.
Vairāk laiset laikrakstā STARS. 30.12.2008.
Autore: AGRITA NUSBAUMA
OĻĢERTA SKUJAS foto