BĒRZAUNES pagasta pirmsskolas izglītības iestādes "Vārpiņa" vadītāja Agrita Plāte un bērnudārza darbinieki ir priecīgi par remontu un izsaka lielu pateicību visiem, kas to atbalstīja un veica.
– Vislielākais paldies jāsaka Bērzaunes pagasta padomes priekšsēdētājai un deputātiem par to, ka veiksmīgi norisinājās renovācijas darbi, jo novadam piešķirtie līdzekļi tika ieguldīti bērnudārza remontā. Īpašs paldies jāsaka arī SIA "Vidzeme 90" par veiksmīgu sadarbību. Priecājos, ka viņi uzklausīja mūsu vēlmes un tās izpildīja, – saka Agrita Plāte.
Ziemassvētki bērnudārza bērniem jau izskanējuši, bet vakar tika rīkots pasākums pirmsskolas izglītības iestādes darbiniekiem. Agrita Plāte turpina:
– Koncerts tika pasniegts kā balva visiem bērnudārza darbiniekiem par lielo darbu, kas ieguldīts, strādājot ar bērniem. Visi kopā atcerējāmies, kas jauks bijis šajā gadā, un pārrunājām, kādu vēlamies sagaidīt jauno.
Gads tuvojas noslēgumam, un šajā laikā arvien vairāk gribas aizdomāties par paveikto, kā arī neizdarīto. Tomēr, lai kas notiktu, priecājos, ka pirmsskolas izglītības iestādi "Vārpiņa" atbalsta gan pašvaldība, gan bērnu vecāki. Lepojos ar visiem darbiniekiem, jo viņi atdod sevi bērniem.
Autore: AGRITA NUSBAUMA