Sens latviešu tautas ticējums vēsta, ka Ziemassvētku galdā jāceļ divpadsmit ēdienu un jāēd deviņas reizes. Bet, lai būtu, ko galdā likt, jāzina, kādu mielastu gatavot.
SIA "Madonas ceļu būves SIA" kafejnīcas pavāres Aija Bīrīte, Vija Jermakova un konditore Inese Bērziņa ikdienā gatavo dažādus ēdienus, savukārt uz svētkiem, kad ir īpaši daudz pasūtījumu, tiek gatavoti arī kādi netradicionālāki ēdieni.
– Svētki, īpaši Ziemassvētki, darbā ir saspringts laiks. Cilvēki pārsvarā izvēlas tradicionālos ēdienus, bet ir klienti, kas vēlas arī kaut ko vēl iepriekš nebaudītu. Es gatavoju salātus. Pēdējā laikā ir iecienīti avokado salāti, kā arī ēdieni, kuriem tiek pievienoti mandarīni. Manuprāt, tomēr katrai saimniecei ikvienā ģimenē ir savi iecienītākie svētku ēdieni un to gatavošanas metodes. Protams, klājot galdu, vajadzētu padomāt ne tikai par ēdienu bagātību, bet arī par galda noformējumu, – stāsta Aija Bīrīte.
Ierasts, ka Ziemassvētku galdā tiek celts cepetis, štovēti kāposti, pelēkie zirņi, speķpīrāgi. Un kas gan ir svētki bez piparkūkām?
Inese Bērziņa atklāj: – Manuprāt, šogad gan svētku galdā būs jāceļ tikai rasols no divpadsmit sastāvdaļām. Protams, katrs grib gaišus Ziemassvētkus, un tāpēc vien, ka pašlaik valsti ir piemeklējušas problēmas, galds nepaliks tukšs. Mēs visi kopš agras bērnības atceramies, ka svētki smaržo tieši pēc piparkūkām, ko mūsu mammas un vecmammas cepa jau krietnu laiku pirms svētkiem. Manuprāt, pašlaik daudziem cilvēkiem Ziemassvētki smaržo arī pēc mandarīniem, jo tie visbiežāk tiek likti mielasta galdā.
Vairāk lasiet laikrakstā STARS. 23.12.2008.
Autore: AGRITA NUSBAUMA
AGRA VECKALNIŅA foto