28. decembrī pulksten 12.30 Madonas kultūras namā notiks bērnu labdarības eglīte.
Bērnus sveiks rajona padomes priekšsēdētājs Andrejs Ceļapīters, piedalīsies Valmieras pagasta kultūras nama radošais kolektīvs ar uzvedumu „Svētki kūtiņā", būs iespēja noskatīties filmu „Brīnumu veikals".
Interesanti, ka bērniem tika dots mājasdarbs un pasākumā tiks veidota bērnu radošo darbu izstāde „Iededzies par savu Madonu!".
Kā katru gadu sarīkojumā piedalīsies Vinnijs Pūks un, protams, Ziemassvētku vecītis ar dāvanu maisu. Dāvanas bērniem sarūpējuši Madonas rajona uzņēmēji.
Pasākumu organizē Madonas pilsētas sociālais dienests sadarbībā ar pilsētas uzņēmējiem. Uz labdarības eglīti aicināti 145 bērni no Madonas pilsētas un Lazdonas pagasta, kuri jau saņēmuši arī ielūgumus.
Autore: INESE ELSIŅA