SAUSNĒJAS pagasta ģimenes atbalsta centrā "Zīļuks" bērni un audzinātājas 19. decembrī devās ekskursijā uz cirku. – Bērni bija ļoti priecīgi un patīkami pārsteigti par šo ekskursiju. Visinteresantākais bija tas, ka cirka izrāde sākās kā pasaka.
Bija arī dzīvnieki, kas bērniem radīja lielu interesi. Šajā izrādē bija daudz elementu no akrobātikas, īpaši šūpolēm. Uz izrādi mūs uzaicināja Latvijas Bērnu fonds. Pēc cirka apmeklējuma devāmies uz "Lido" sētu. Tur Ķirsona kungs mūs cienāja ar gardām pusdienām. Apstaigājām sētu un apskatījāmies, kas šoreiz ir mainījies. Protams, bija arī bērni, kas tur viesojās pirmo reizi. Mazajiem bērniem bija liels prieks par lampiņām, kas izgaismo "Lido" sētu, īpaši krēslas stundās. Priecājāmies, ka arī laiks mūs pažēloja. No rīta baidījāmies, ka nemaz neaizbrauksim, jo vietām ceļiem bija slikta kvalitāte. Uzskatu, ka liela nozīme, lai diena būtu izdevusies, ir gan laika apstākļiem, gan autobusa šoferim, – uzsver ģimenes atbalsta centra "Zīļuks" audzinātāja Airisa Bērziņa-Grudule.
Autore: AGRITA NUSBAUMA