VESTIENAS pamatskolā ceturtdien bērni pulcējās uz svētku eglīti. Pamatskolas direktore Vera Gutāne stāsta: – Vispirms notika svētku koncerts. Ar šo gadu ir iesākta jauna tradīcija.
Pēdējā pirmā semestra dienā, kas šogad bija 19. decembris, notiek semestra darba rezumējums. Tika rādīta prezentācija, kurā varēja aplūkot pasākumus, kas notikuši. Aplūkot varēja arī mācību un sasniegumu rezultātus. Tika godināti bērni, kas ir aktīvi sabiedriskajā dzīvē un sportā. Priecājos, ka prezentāciju vēroja arī bērnu vecāki. Uzskatu, ka viņiem rūp bērnu nākotne.
Autore: AGRITA NUSBAUMA