SIA „Madonas namsaimnieks" gada pēdējā mēnesī – decembrī – rīko akciju, kuras laikā ir iespējams nomaksāt iekrājušos parādus par namu apsaimniekošanu un sauso sadzīves atkritumu izvešanu, bet kavējuma jeb soda nauda netiek iekasēta, „Staru" informē SIA „Madonas namsaimnieks" valdes loceklis Guntars Dzenis.
Iedzīvotāju kopējā parādu summa uz 1. decembri ir 39 000 latu.
Šī ir laba iespēja pat tiem, kuriem parāda summa un līdz ar to – arī kavējuma nauda nav liela, jo esam piedzīvojuši laikus, kad ne tikai pensionāriem un bezdarbniekiem, bet arī ģimenēm ar vidējiem ienākumiem būs jāsāk skaitīt katru santīmu un rūpīgi jāpārdomā ikdienas tēriņi, jo nodokļu paaugstinājums nākamajā gadā nevienam nevar paiet secen.
SIA „Madonas namsaimnieks" valdes loceklis Guntars Dzenis skaidro, ka kavējuma nauda netiks iekasēta tikai tajā gadījumā, ja pamatparāda summa par namu apsaimniekošanu un atkritumu izvešanu tiks samaksāta pilnībā, bet uz daļēji segto parādu tas neattieksies, jo tehniski nav iespējams datorā nodzēst kavējuma naudu, ja nav nomaksāts viss parāds.
– Pēdējā diena, kad par maksājumiem SIA „Madonas namsaimnieks" neiekasēs soda naudu, būs 30. decembris. Tā ir pirmssvētku diena, un mūsu uzņēmuma norēķinu centrs strādās līdz pulksten 15, – atzīmē Guntars Dzenis, aicinot klientus izmantot šo iespēju – kā saka, ar iespējami mazākām sāpēm atbrīvoties no parādiem.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA
OĻĢERTA SKUJAS foto