Nedēļas nogalē madoniešu pastkastītēs nonāks 2008. gada pēdējais domes informatīvā izdevuma numurs. Tā kā ir svētku laiks, „Domes Vēstnesis" iznāks krāsainā ietērpā, tādējādi nesot krāšņāku sveicienu saviem lasītājiem.
Tomēr, neraugoties uz pirmssvētku noskaņojumu, izdevumā ietverts gana daudz lietišķas informācijas – kā ierasts, aizvadītās domes sēdes izskatīto jautājumu pārskats, materiāls par topošā Madonas novada projektu (kā tas ir uz šo brīdi), informācija no pilsētas lielākā daudzdzīvokļu māju apsaimniekotāja – SIA „Madonas namsaimnieks". Publicējām trīs saistošos noteikumus gan par precizējumiem sociālās palīdzības saņemšanā, gan par jauno vizuālās reklāmas izveidošanas kārtību, kā arī informāciju no Ieņēmumu dienesta par izmaiņām kases aparātu programmēšanā.
Netrūks arī svētku laikam atbilstošu apsveikumu, cilvēcisku pārdomu – sociālā dienesta vadītājs Gundars Riekstiņš dalās šā laika izjūtās, vienlaikus arī uzmundrinot iedzīvotājus, kā pašvaldība palīdzēs pārvarēt grūtības; arī šoreiz bērnu un jauniešu centram ir ko pastāstīt par jauniešu aktivitātēm. Domājot par gaidāmo svētku salūtu, izsakot pateicību uzņēmējiem, kas tomēr ir raduši iespēju salūtu finansiāli atbalstīt, rakstā esmu mazliet paraudzījusies, kā klājas diviem no Madonā pazīstamiem uzņēmumiem.
Krāsaini attēli, novēlējumi, pārdomas – lai tas papildina madoniešu pirmssvētku noskaņu un raisa domas, kādu ieteikumu jaunajā darba gadā uzdāvināt savai pašvaldībai, aizpildot anketiņu „Dāvā domei domu!".
Lai gaiši gaidāmie svētki, un – uz tikšanos šovakar iedzīvotāju sanāksmē pulksten 17.30 Madonas mūzikas skolas Zvaigžņu zālē!
Autore: DZINTRA STRADIŅA
„Domes Vēstneša" veidotāja