28. novembrī Madonā, kinoteātrī „Vidzeme", tikās aktīvākās rajona teātra sporta komandas.
Teātra sporta draudzības turnīrā piedalījās komandas no Barkavas pamatskolas (trenere Dace Caune), Degumnieku pamatskolas (trenere Anita Pauliņa), Kusas pamatskolas (trenere Laima Vanaga), Varakļānu vidusskolas (Jeļena Maijere), Madonas bērnu un jauniešu centra (trenere Nadja Niedrīte) un ciemiņi no Rēzeknes (treneris Māris Lukjanovs).
Visus klātesošos uzrunāja Madonas bērnu un jauniešu centra direktore Gunita Kļaviņa un rajona teātra sporta darba koordinatore Inese Nagle, novēlot daudz mācīties un nebaidīties improvizēt, lai komandas droši var uzstāties rajona turnīrā, kas notiks 31. janvārī Madonā.
Pēc draudzības turnīra, ko vadīja jaunie improvizatori: varakļānieši Artis Trops, Anita Svilāne, Jānis Trops, rēzeknietis Ēriks Zeps un madonietes Kitija Kundziņa, Unda Krieviņa un Vineta Raubiška, bet vērtēja treneri un improvizatoru grupas „Tinte" dalībniece Banga Vējiņa, visi pulcējās uz apbalvošanas un labo vārdu apli. Tas vēlā pēcpusdienā noslēdzās ar kopīgu pankūku ēšanu un diskotēku DJ Riharda Zauska vadībā.
Autore: NADJA NIEDRĪTE