Svētdien, 7. decembrī, Rīgā noslēdzās Latvijas čempionāts karatē, uz ko bija ieradušies stiprākie sportisti no visas valsts. Par sasniegumiem stāsta treneris Rolands Družoks: – Šīs sacensības notiek reizi gadā. Dalībnieku nav daudz, bet tie ir paši stiprākie.
Vienlaicīgi tas bija arī atlases čempionāts dalībai Eiropas čempionātā, līdz ar to Emīls Īvāns un Sanita Mūrniece ieguva iespēju tajā startēt. Viņiem tiks gods sacensībās pārstāvēt Latviju. Uzskatu, ka sportistiem veicās labi. Jānis Mūrmanis izcīnīja 3. vietu 14-15 gadu vecuma grupā svara kategorijā virs 63 kg, Emīls Ivāns 1. vietu ieguva disciplīnā 14-15 gadu, bet 3. vietu – svara kategorijā līdz 52 kg. Sanita Mūrniece startēja sacensībās starp pieaugušajiem svara kategorijā +63 kg un ieguva 1. vietu. Arī es pats piedalījos sacensībās. Izcīnīju 1. vietu starp pieaugušajiem smagajā svarā +84 kg.
Autore: AGRITA NUSBAUMA
Foto no ROLANDA DRUŽOKA personiskā arhīva