Madonas pilsētas domes kārtējā sēdē tika izskatīti arī vairāki informatīvi jautājumi. Deputāti interesējās, kā Madonā darbu varēja uzsākt spēļu zāle „Fenikss" bez saskaņošanas ar pašvaldību.
Situāciju skaidroja Madonas pilsētas domes juriste Evita Zāle.
– Sazinājos ar Izložu un azartspēļu uzraudzības inspekciju Rīgā un saņēmu arī skaidrojumu. Līdz šim šajā vietā atradās Admirāļu klubs, kas piederēja akciju sabiedrībai „Admirāļu klubs", bet pēc remonta tur darboties uzsāka spēļu zāle „Fenikss", kas pieder SIA „Alfor". Šajā vietā tagad ir cits azartspēļu organizētājs, bet jauna pašvaldības atļauja nebija nepieciešama, jo SIA „Alfor" ir pārpirkusi Admirāļu klubu ar visām tiesībām, saistībām utt., tātad spēkā ir pēctecības princips un juridisko spēku nav zaudējusi iepriekšējā pašvaldības atļauja, – uzsvēra Evita Zāle.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA