MURMASTIENES pamatskolā noslēgusies akreditācija, un tā ir piešķirta uz sešiem gadiem.
– Skola ir saņēmusi ļoti labus novērtējumus. Galīgais rezumējums tiks saņemts šīs nedēļas laikā, bet ar iepriekš sūtītajiem lēmumiem esam ļoti apmierināti. Skolu vērtēja kompetenta komisija, kas akcentu lika uz visiem dokumentiem un to sakārtošanu. Skolā tika rīkotas aptaujas gan skolēniem, gan pedagogiem. Komisija bija apmierināta ar mūsu darbu Murmastienes pamatskolā.
Braucot projām, komisijas locekles atklāja, ka ir ieguvušas lielisku pieredzi. Skola ir akreditēta uz sešiem gadiem, un visi skolotāji ir gatavi strādāt, galvenais, lai būtu bērni, kas apmeklēs skolu. Mēs uz nākotni raugāmies bez liela pesimisma. Kā būs, tā dzīvosim. Skolā ir ielikts daudz līdzekļu, skolotāji katru gadu aktīvi mācās un papildina savas zināšanas, būs skumīgi, ja skola tiks slēgta. Uzskatu, ka lauku skolas ir jāatstāj, jo skolēniem tomēr ir vieglāk tajās nokļūt un viņi aug ģimenē. Diemžēl šajā ekonomijas laikā ekonomē visu, izņemot cilvēcību, – skumīgi nosaka Murmastienes pamatskolas direktore Tāle Greine.
Tāpat kā mājās, arī skolā nu jau tika iedegta otrās Adventes svecīte. Turpina direktore: – Bērni pirmdienas rītā iededza sveci lielajā Adventa vainagā, lai pēc tam liesmiņu aiznestu uz klasēm. Ziemassvētku laiks ir brīnumu laiks, un vakar arī Murmastienes pamatskolā notika brīnums. Katru gadu viens Salatēvs apstaigā skolu un ar binokli pēta, vai viss ziemai sagatavots – vai ābeļdārzs sakopts, malka sagādāta, vai bērni cītīgi mācās. Viņš klauvēja pie logiem un sūtīja sveicienus, ka Ziemassvētki vairs nav tālu. Īpaši izbrīnīti un priecīgi bija mazāko klašu skolēni.
Autore: AGRITA NUSBAUMA