Viļānos notika Latgales čempionāts "Vasara 2007" 64 lauciņu dambretē. 30 dalībnieki no Daugavpils, Rēzeknes, Maltas, Kaunatas, Viļāniem un Madonas cīnījās 9 kārtās pēc Šveices sistēmas par Latgales čempiona titulu. Madonas rajonu pārstāvēja Valdis Mass un Rūdis Rimša.
Jau ar ceturto kārtu līderos izvirzījās Valdis Mass un noturēja tempu līdz beigām, ar diviem neizšķirtiem un pārējām uzvarām pārliecinoši izcīnot Latgales čempiona titulu (16 punktu). Tālākajās vietās – Nikolajs Puzins (15 p., Rēzekne) un Vladimirs Docenko (13 p., Daugavpils). Rūdis Rimša izcīnīja 9 p. Uzvarētājs saņēma kausu, zelta medaļu un balvu pēc izvēles. Arī pārējie godalgoto vietu ieguvēji saņēma balvas un medaļas. Sieviešu konkurencē uzvarēja Inese Kaktiņa (10 p.), otrā – Ina Jansone (9 p.; abas no Maltas), bet trešo vietu izcīnīja Tatjana Černeta (6 p., Daugavpils).
Ātrspēles turnīrā uzvarēja I. Ivanovs (Daugavpils), bet V. Mass palika trešais.
Autors: V. SAMS