BARKAVAS pamatskolā vakar, atzīmējot Ziemassvētku gaidīšanas laiku, tika aizdegta 1. Adventes svecīte.
Stāsta Barkavas pamatskolas ārpusklases darba organizatore Jolanta Anusāne: – Sakarā ar Adventa laiku ceturtdien skolā notiks Baltā stunda, kuras laikā būs tikšanās ar jauno Barkavas katoļu draudzes priesteri Daumantu Abricki. Bērni skaitīs dzejolīšus par Adventa laiku, dziedās. Klausīsimies mūzikas skolas audzēkņu atskaņotos skaņdarbus. Tas būs pasākums, kas veltīts šim skaistajam gaidīšanas laikam. Advents ir laiks, kad jādomā labas domas un jādara labi darbi, tāpēc skolā būs Baltā stunda, kad viss tiks pārrunāts.
Autore: AGRITA NUSBAUMA