LUBĀNAS pilsētas klubā šovakar notiks lubānieša Gunta Dzilnas diska "Nostalģija" prezentācija.
Kultūras nama režisore Ilze Kraukle stāsta: – Tas būs mūziķa radošā darba vakars. Pirmā daļa būs koncerts, kurā Guntis Dzilna dziedās diskā iekļautās dziesmas. Viss pasākums tiks veltīts mīlestības tēmai, kur dzejoļus lasīšu es un Arvis Deksnis. Otrā daļa būs atpūtas vakars pie galdiņiem. Par mūziku rūpēsies pats Guntis Dzilna un viņa muzikālā atbalsta grupa.
Autore: AGRITA NUSBAUMA