Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Par ielu tīrību rajonā

Redakcija

Autors • 26.11.2008.

Burtu lielums

Madonas pilsētā un citviet rajonā ir pietiekami labi iztīrītas? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Madoniete Ļubova Silupa:
– Kā kurā vietā. Dažviet, piemēram, Valmieras ielas virzienā, varēja būt arī labāk. Tehnika braucamo daļu iztīra, bet vienlaikus padara grūtāk iztīrāmus celiņus uz individuālajām mājām. Taču kopumā pilsētā ietves ir iztīrītas – katrā ziņā paiet pa tām var. Nezko jau nevar gribēt, ja uzsnieg tik daudz sniega un vairākas dienas puteņo. Pirmdien bija sasnidzis tā, ka es gandrīz nevarēju iziet no mājas pa durvīm. Tādas sniega kupenas atmiņā atsauca jaunības gadus.

Barkavietis Hugo Bērziņš: – Gan lielie ceļi ir izbraucami, gan ietves ir izejamas. Un ne tikai Madonā, bet arī pie mums, Barkavā. Es dzīvoju privātmājā, un šajās dienās bija daudz jānoņemas ar sniega tīrīšanu. Uz kūtiņu taču jātiek un pagalms jātīra. Barkavā sniega parasti gan ir mazāk. Braucot uz Madonu, no Praulienas sniega kļūst aizvien vairāk.

Barkavietis Roberts Veips:
– Ielas ir pietiekami tīras, bet trotuāri varēja būt labākā kvalitātē. Tiek kaisīts sāls maisījums, un sniegs līp pie kājām, kaut gan, protams, to var pieciest. Dažviet ietves vēl nav tīrītas, piemēram, aiz Madonas ceļu rajona, Saules ielā 16 pie šuvējām vispār nevar iebrist – paši ceļu kopēji savu pagalmu nav iztīrījuši. Bet tā ceļi rajonā gan ir iztīrīti – citādi mēs līdz Madonai nemaz nebūtu tikuši.

Cesvainietis Uģis Fjodorovs: – Šo-dien situācija, domāju, gan uz ceļiem, gan uz ielām ir normāla – vairums ir notīrītas un sarežģījumi sakarā ar lielo sniegu ir novērsti. Esam jau pieraduši arī pie īstas ziemas. Īstenībā ir arī laiks ziemai – decembris tikpat kā jau klāt.

Aivars no Dzelzavas:
– Šodien, it īpaši salīdzinot ar to, kas bija pirmdien, situācija ir ļoti normāla. Ceļu kopšanas dienesti ir kārtīgi pastrādājuši un savu darbu padarījuši. Pa ielām var paiet, un arī ceļi ir izbraucami. Vienīgi Madonā sniega vaļņos gar ietvju malām vairāk varētu būt pāreju, lai gājēji bez problēmām varētu pāriet ielas pretējā pusē. Arī pie mums, Dzelzavā, gan ceļi, gan laukums centrā, tāpat privātmāju pagalmi ir iztīrīti.

Aptauju veica: ŽEŅA KOZLOVA


Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px