VESTIENAS pamatskolā pirmdienas rītā lielā sniegputeņa dēļ bija grūtības ar nokļūšanu līdz skolai gan skolēniem, gan skolotājiem, bet mācību stundas notika.
– Esam baltos sniegos, bet mācības kavēja tikai tie, kas dzīvo tālāk, – situāciju raksturoja skolas direktore Vera Gutāne.
– Mazākajās klasēs nebija gandrīz piecdesmit procentu skolēnu, bet lielākajās iztrūka pa diviem, trim skolēniem. To gan nevarēja attiecināt uz 1. klasi, jo bija ieradušies gandrīz visi. Lielākas problēmas nācās pārvarēt pedagogiem, kas dzīvo Ērgļos un kam bija jābrauc ar sabiedrisko transportu. Tomēr autobuss kursēja, un skolotāji ap pulksten 10 varēja ierasties darbā. No internāta audzēkņiem bija tikai četri, jo tālāk dzīvojošie netika no aizputinātajiem laukiem ārā un palika mājās.
Autore: IVETA ŠMUGĀ