Naktī uz 16. novembri vairākas ielas Madonā – Raiņa, Skolas iela līdz Upes ielai, Blaumaņa iela – pēkšņi ieslīga tumsā, un apgaismojuma nebija arī nākamajās dienās – tā vakar, piezvanot uz redakciju, „Staram'' pastāstīja kāda satraukta madoniete, kam tas esot sagādājis lielas neērtības – svētkos atbraukuši viesi un bijis jāstaigā pa tādu tumsu, turklāt vēl Latvijas 90. dzimšanas dienā.
Redakcijas uzmanību tam pievērsa arī citi madonieši. Vakar sazinājāmies ar Madonas pilsētas domes īpašuma uzturēšanas nodaļas vadītāju Aldoni Rībenieku, kas bija jau informēts par šādu problēmu.
– Jūs neesat pirmie, kas par to interesējas. Patlaban tiek noskaidrots, kāpēc šajās ielās pazuda apgaismojums. Lai ielas atkal kļūtu gaišas, vispirms jāatrod bojājuma cēlonis, – vakarrīt „Staram" atzīmēja Aldonis Rībenieks, uzsverot, ka līdz dienas beigām situācija tiks apzināta.
Sazinoties pēcpusdienā, saņēmām iepriecinošu ziņu.
– Gaisma būs, apgaismojuma pārtraukums minētajās ielās radās pārsprieguma dēļ, – skaidroja Aldonis Rībenieks, aicinot iedzīvotājus par šādām un līdzīgām problēmām operatīvi informēt domes īpašuma uzturēšanas nodaļas darbiniekus, iespējami precīzi norādot ielas posmu, kurā ir pazudis apgaismojums.
Tālruņi – 26428132 (Aldonim Rībeniekam); 26325419 (Guntim Ķeverim). Starp citu, Madonas pilsētas domes darbinieku tālruņu numuri, tai skaitā arī mobilo, ir atrodami telefonu grāmatas „Zaļās lapas" 47. lappusē.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA