8. un 9. jūnijā Kusas pamatskolas komanda pārstāvēja Madonas rajonu Latvijas jauno ceļu satiksmes dalībnieku gadskārtējās finālsacensībās Tukuma rajona Klapkalnciemā, RTU atpūtas bāzē „Ronīši".
Šo sacensību vēsturē (šogad tās notika 14. reizi) mūsu skola pakāpeniski ir izvirzījusies labāko komandu elitē un kopš 2002. gada tradicionāli cīnās gan par iekļūšanu komandu olimpiskajā sešniekā, gan par vietām Latvijas izlasē, kas tiek komplektēta no 2 zēniem un 2 meitenēm.
Komandu cīņā līdz šim mūsu labākais panākums bija pērn iegūtā 4. vieta, bet individuāli Latvijas izlasē 2002. g. iekļuvusi Sintija Skraustiņa un 2005. g. Nauris Raize. Šogad sīvā 32 komandu konkurencē mums izdevās atkārtot pagājušā gada rezultātu – 4. vieta. Individuāli teicami startēja Katrīna Labzova, kas tāpat kā vēl 3 meitenes saņēma diplomu ar ierakstu „Labākā Latvijas jaunā ceļu satiksmes dalībniece". Vai Katrīna dosies uz Eiropas čempionātu Spānijā, Madridē? Tas noskaidrosies pēc īpašas treniņnometnes valsts izlases kandidātiem. Turēsim īkšķus par Katrīnu!
Jāatzīmē, ka ļoti tuvu līdzīgam panākumam bija arī Jānis Baunis, kam neveiksmīgs kritiens liedza pakāpties augstāk par 6. vietu. Vēl komandā startēja Anete Kaparkalēja, Signija Stērniniece, Toms Tipainis un Uģis Drozds. Anetei un Tomam iekļūšanai labāko desmitniekā pietrūka burtiski dažu punktu, viņiem attiecīgi – 13. un 11. vieta.
Autore: AGRIS SĀRS
CSD pulciņa vadītājs
Autora foto