Aizvadītajā sestdienā pēc divu gadu pārtraukuma Madonas kultūras namā tikās rajona „Spieta" dalībnieki. Skatītāju intereses pavadīti, uz skatuves kāpa pārstāvji no Vidzemes novada, sarīkojumu vadīja rajona „Spieta" krustmāte Anita Kļaviņa.
– Laikā, kad visā Latvijā svinam mūsu valsts dzimšanas dienu, kad sakām – Latvija ir mūsu tēvzeme, Madonā tiekamies dziesmu „Spietā", – sveicot dažādu paaudžu klausītājus, teica sarīkojuma organizatore Anita Kļaviņa. – Mani audzēkņi vienmēr ir pauduši, ka par Latviju nedrīkst runāt, nepieliekot šim vārdam klāt savu sirdi. Latvija ir mūsu māte, mums katram – tēva mājas. Latvija ir viena liela ģimene, kas sastāv no ikvienas mazās ģimenītes, kur katram bērnam ir savs talants. Šodien uz skatuves būs iespēja parādīt tos talantus, ko Dievs šūpulī ielicis dažiem, bet lai arī citu ģimeņu bērni nebaidās saviem skolotājiem teikt: es gribu un varu, es būšu tas, kas Latvijas vārdu nesīs tālāk, pat aiz tās robežām.
Koncertā uzstājās Anitas Kļaviņas audzēkņi, bijušie Madonas pilsētas 2. vidusskolas vokālās studijas dalībnieki: Gints Sterinovičs, Arvis Petkuns, Rita Petkune, Sabīne Žuga. Gints šogad absolvēs Jāzepa Vītola Mūzikas akadēmijas vokālo nodaļu, Arvis akadēmisko dziedāšanu mācās Jelgavas mūzikas vidusskolā.
Dzirdējām arī Cēsu mūzikas vidusskolas vokālās nodaļas absolventi Daigu Bērziņu no Lubānas, Guntaru Fiļipenkovu, kam pavadījumu kā allaž spoži spēlēja māsa – Madonas mūzikas skolas skolotāja Jolanta Grase.
Vairāk lasiet laikrakstā STARS. 11.11.2008.
Autore: INESE ELSIŅA
AGRA VECKALNIŅA foto