MURMASTIENĒ aizvadītajā piektdienā notikušie Jaunās ielas svētki esot izdevušies. – Jaunums mums bija gan vietējo ielas svētki, gan Jāņu ielīgošana kopā ar tiem, – pirmdien atzina pašvaldības vadītāja Modra Vilkauša, – man pašai ļoti patika, cik aprunājos ar iedzīvotājiem, arī dzirdēju tikai atzinīgus vārdus. Arī laiks bija jauks.
Iepriekš bijām domājuši ielas svētkus rīkot pavasarī, bet tagad jāatzīst, ka nākamgad ielas svētkus (centrālās un visgarākās – Jaunatnes ielas. – A. Z.) rīkosim 22. jūnijā, apvienojot ar Jāņu ielīgošanu. Cilvēki paši bija skaisti saposušies, pārstāvji bija no visām Jaunās ielas mājām, kas arī visas bija glīti sapostas pēc iespējām, jo veciem ļaudīm varbūt nav tik daudz spēka un līdzekļu kā jauniem un enerģiskiem. Zāle gan bija nopļauta itin visur. Bija arī viesi, bet krietni mazāk nekā ielas iedzīvotāju. Varbūt kautrējās, jo tradīcija teju sāk dzīvot.
Sakopšanās Murmastienē turpinās, jo pašvaldība saistībā ar Nodarbinātības valsts aģentūras projektu nodarbina kopumā 12 skolēnu, vietējās pamatskolas 8. klasi pabeigušos. No 14. jūnija līdz 15. jūlijam skolās sakopšanā tiek nodarbināti 6 bērni, otrs "sešnieks" tur strādās jūlijā-augustā, – teic Modra Vilkauša.
Autore: ASTRA ZAGORSKA