ĒRGĻU novada domes darbinieki ar nākamo pirmdienu aiziet atvaļinājumā, taču tas nebūt nenozīmē, ka netiks pildīti domes darbinieku neatliekamie pienākumi iedzīvotāju apkalpošanā.
– Darbu pilnā apjomā turpinās labiekārtošanas darbu vadītāja, arī pati, būdama jaunajā amatā nesen, palikšu strādāt, – saka pašvaldības iepirkumu un informācijas speciāliste. Ilze Daugiallo, – tāpat noteiktās dienās pieejami būs citi pakalpojumi, kas saistās ar maksāšanu u. tml. Esam iecerējuši 14. jūlijā pulksten 12 "Brakos" rīkot bērnības svētkus un tagad aicinām visus vecākus padomāt, vai nevaram saviem bērniem noorganizēt tos kā bērnības un pasaku svētkus mazajiem vecumā līdz 6 gadiņiem, ko organizē Ērgļu novada domes kultūras darba organizatore Sandra Avotiņa sadarbībā ar "Braku" ļaudīm. Tāpat kā visā Latvijā arī Ērgļos 7. jūlijā būs kāzas, svinīgi sareģistrēties referenduma dienā pieteikušies divi pāri. Bez tam, jau gatavojamies pirmajiem Ērgļu novada svētkiem no 27. līdz 29. jūlijam. Arī Ērgļu pagasta svētki allaž ir notikuši jūlija beigās, kad vasara pilnbriedā.
Autore: ASTRA ZAGORSKA