LIEZĒRES pamatskolā skolēni, skolotāji un tehniskie darbinieki gatavojas valsts svētkiem – 11. un 18. novembrim. Liezēres pamatskolas direktores vietniece mācību darbā Sarmīte Pabērza informē: – Pašlaik aktīvi darbojamies, lai skola uz svētkiem izskatītos skaista.
Skolas saimnieks kopā ar elektriķi strādā, lai izgaismotu skolu. Tā būs dāvana gan katram skolēnam, gan skolotājam, gan liezērietim. Visu klašu skolēni gatavoja apsveikumus, ko nosūtīja Amerikas draugiem, lai sveiktu viņus Latvijas dzimšanas dienā. Pirmdien skolā tiks organizēts Mārtiņdienas gadatirgus, kurā bērni piedalīsies ar saviem izstrādājumiem. Mārīte Fiļova un Sarmīte Pabērza kopā ar 12 skolēniem piedalīsies Latvijas jubilejai veltītā koncertā "Tu esi Latvija!", kas notiks Madonā. Otrdien, par godu Lāčplēša dienai, notiks sportiskas vīru spēles. Savukārt 12. novembrī Liezēres un Murmastienes pamatskolas skolēni dosies uz Rīgu, kur tiks apsveikti par veiksmīgu darbu novadpētniecības projektos. Skolēnu līdzpārvalde veido noformējumu logu, kurā katrs atstās kaut ko savu. To apskatīt varēs 14. novembrī, kad būs koncerts. Pēc tam notiks jau par tradīciju kļuvušais lāpu gājiens. Bet 15. novembrī skolēni mācīsies un vakarā piedalīsies kultūras nama organizētajā koncertā par godu Latvijas jubilejai.
Autore: AGRITA NUSBAUMA