Degumnieku pamatskolā īsi pirms skolēnu brīvlaika notika vecāku pēcpusdiena, kam ļoti bija gatavojusies visa skolotāju saime. Daļa no viņiem arī ir šīs skolas audzēkņu vecāki.
– Cenšamies ieviest arvien jaunas saskarsmes formas darbā ar vecākiem, lai viņi vairāk nāktu uz skolu, interesētos par savu bērnu mācībām un uzvedību. Par laimi, ieinteresēto ir vairāk nekā vienaldzīgo, un ir prieks par tiem vecākiem, kas cenšas atbalstīt skolu gan ar sapratni, gan ar līdzdalību pasākumos, – uzsvēra skolas direktora vietniece mācību darbā Daiga Ķevere.
Vecākiem sapulcē tika prezentēts skolas darbs mācību un audzināšanas jomā, ko analizēja skolas direktore Ināra Logina un direktores vietniece mācību darbā Daiga Ķevere. Uz interaktīvās tāfeles tika parādīts, kā katra klase deva svinīgo solījumu pie skolas karoga. Mazpulka dalībnieki iepazīstināja ar paveiktajiem projekta darbiem.
Vecākiem par godu tika sniegts neliels koncertiņš, kur uzstājās skolēni ar sagatavotu svētku programmu. Nobeigumā visus vienoja kopdziesma – skolas himna "Domu lidojums".
Katrs izteica savu vēlējumu skolai. Atmiņā skolotājas Daigas Rubenes vēlējums: – Skolotājiem – pacietību, izturību, vecākiem – sapratni, atsaucību, starp vecākiem un skolu – vienotību!
Saviesīgajā daļā vecākiem un skolotājiem bija jāveic arī intelektuāla, ar atjautību un humoru saistīta prezentācija. Par garšīgu mielastu, pakavējoties pie tējas tasītes, bija parūpējušās skolas astotās un devītās klases meitenes mājturības skolotājas Dzintras Grumovičas vadībā.
Lai viss noritētu jauki, daudz darba un mīlestības ieguldīja direktora vietniece audzināšanas darbā Edīte Zaube un mūzikas skolotāja Ineta Strode.
Autore: ILVIJA KRĒSLIŅA
AUTORES foto