Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Drīz pabeigs stāvlaukuma izbūvi

Redakcija

Autors • 30.10.2008.

Drīz pabeigs stāvlaukuma izbūvi
Burtu lielums

„Stars" jau vairākkārt ir rakstījis par pirmsskolas izglītības iestādes „Saulīte" teritorijas labiekārtošanu un ilgi gaidītā autostāvlaukuma izbūvi, bet pavisam drīz šis jautājums, kas bija aktuāls vairākus gadu desmitus tieši no satiksmes drošības viedokļa, tiks noņemts no dienas kārtības, jo stāvlaukuma izveide PII „Saulīte" teritorijā tuvojas nobeigumam.

Līdz 18. novembrim

– Ja laika apstākļi atļaus, ja neuzsnigs solītais sniegs, to varēsim atklāt līdz 18. novembrim un Latvijas 90. dzimšanas dienu sagaidīt ar vēl vienu sakārtotu objektu Madonas pilsētā, – vaicāta par stāvlaukuma izveides pabeigšanas termiņu, „Staru" informē PII „Saulīte" vadītāja Daiga Elga Ābola, piebilstot, ka šis ir jautājums, kas nesen tika apspriests vecāku sapulcē, jo tas ļoti interesē arī bērnu vecākus.

Uzsākot stāvlaukuma izbūvi, bija iecerēts to pabeigt līdz septembrim, bet būvniecību nedaudz iekavējusi bruģa ražotājfirma, kas pasūtījumu veikusi vēlāk, nekā sākotnēji tika plānots. Savukārt bruģēšana, kā atzīst PII „Saulīte" vadītāja, rit ļoti raiti, līdz ar to stāvlaukuma atklāšana ir reāla tuvāko nedēļu laikā.
Daiga Elga Ābola atzinīgi novērtē pašvaldības atbalstīto projektu, jo, īstenojot to, gan bērni, gan vecāki varēs justies drošāk.

Sen lolots sapnis

– Stāvlaukuma izbūve ir sen lolots sapnis, par ko tagad visiem ir prieks. Pie tam ne tikai bērnudārza darbiniekiem, bērniem un viņu vecākiem, bet arī citiem Madonas pilsētas iedzīvotājiem, jo rītos un vakaros pie „Saulītes" vairs neveidosies transporta sastrēgumi, mašīnas nestāvēs uz Raiņa ielas šim nolūkam neparedzētās vietās, bet gan, atvedot bērnus uz bērnudārzu vai pirms braukšanas mājup, tās tiks novietotas jaunizbūvētajā stāvlaukumā, līdz ar to netiks, kā līdz šim, pārkāpti satiksmes noteikumi, jo automašīnas uz ielas iepretim bērnudārzam nemaz nedrīkst stāvēt. Tātad lieku pārdzīvojumu vairs nebūs ne bērniem, ne vecākiem, ne pārējiem satiksmes dalībniekiem Raiņa ielā, – atzīmē Daiga Elga Ābola.

Pavisam tiks izbūvētas 26 stāvvietas (arī viena specializēta – invalīdiem) – pa vienu pusi varēs iebraukt, bet pa otru – izbraukt. Ja laika apstākļi būs labvēlīgi, iespējams, šogad tiks izbūvēti arī divi gājēju celiņi līdz bērnudārzam.

Autore: ŽEŅA KOZLOVA

OĻĢERTA SKUJAS foto


Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px