Ne viens vien no tiem, kam pēdējā laikā bijusi nepieciešamība ar savu automašīnu doties uz Madonas slimnīcu vai poliklīniku, droši vien atviegloti uzelpos, jo šobrīd vairs nav jāraizējas, kur savu spēkratu novietot, – ir pabeigta jaunās autostāvvietas izbūve.
– Madonas slimnīca ir paplašinājusies ar jauniem korpusiem, te atrodas arī poliklīnika, pansionāts, līdz ar to katru dienu šeit apgrozās daudz cilvēku. Jau ilgāku laiku spriedām un plānojām plašākas autostāvvietas nepieciešamību pie Madonas slimnīcas. Līdzšinējais laukums sen bija kļuvis par mazu, līdz ar to automašīnas tika novietotas abās autoceļa pusēs, tādējādi radot avārijas situāciju, jo garām slimnīcai nepārtraukti kursē satiksme, – „Staram" atzīst SIA „Madonas slimnīca" valdes priekšsēdētājs Bruno Kokars. – Jaunais automašīnu stāvlaukums paredzēts 49 vieglajām automašīnām.
Projekta autors ir SIA „Cers projekti", bet darbu izpildītājs – SIA „Heta Būve". Liels paldies par finansiālo atbalstu Madonas rajona padomei, jo lielākā daļa – 48 733 lati – no kopējām izmaksām (64 360 latu) ir rajona padomes finansējums, 15 627 lati – SIA „Madonas slimnīca" līdzfinansējums.
Autore: BAIBA MIGLONE
Foto no SIA „Madonas slimnīca" arhīva